Interclubploegen
Dag | Reeks | Kpt |
Dinsdag 14u | DH 60/2 (12-20 pt) | Ronny Keirsebilck |
Vrijdag 19u | DG 18/4 (36-75 pt) | Jim Van Wonterghem |
Vrijdag 19u | DG 40/4 (12-35 pt) | Patricia Vanhoutte |
Zaterdag 14u | D 25/3 (36-75 pt) | Kimberley Konings |
Zaterdag 14u | D 25/4 (12-35 pt) | Natasja Adriaens |
Zaterdag 14u | D 40/3 (36-75 pt) | Inge De Waele |
Zaterdag 14 u | D 40/4 (12-35 pt) | Natacha Ghevaert |
Zaterdag 14u | H 35/3 (36-75 pt) | Jim Van Wonterghem |
Zondag 14u | D6 (26-60 pt) | Dominique Debaillie |
Vervroegen of verlaten van een ontmoeting
- De speeldag vervroegen mag steeds in onderling overleg.
- De speeldag verlaten mag in onderling overleg binnen dezelfde speelweek (dus een ontmoeting van bv dinsdag of zaterdag mag tot eerstvolgende zondag, of eerstvolgende maandag indien feestdag, worden uitgesteld).
- In geval van uitstel door regen dient de ontmoeting binnen de 5 dagen na de officiƫle speeldag te worden gespeeld.
- De thuisploeg heeft het recht om het startuur aan te passen (voor start competitie, 1 april) i.f.v. terreincapaciteit op de thuisclub.
- 9u30 = start tussen 8u30 en 13u30
- 14u00 = start tussen 13u00 en 18u00
Kalender
Datum | Afdeling/punten | Ronde | Ontvangende ploeg | Bezoekende ploeg |
---|---|---|---|---|
vr 19/04/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 18 4 36-75 |
poule B - 1 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. ZEDELGEM A |
za 20/04/2024 09:30 | JONGENS U17 4 6-8 |
poule AY - 1 | T.C. DE POLDERBLOMME A | GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A |
za 20/04/2024 14:00 | DAMES 25 3 36-75 |
poule V - 1 | T.C. BRUGHIA A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 20/04/2024 14:00 | DAMES 25 4 12-35 |
poule Y - 1 | T.C. KORTEMARK B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 20/04/2024 14:00 | HEREN 35 3 36-75 |
poule R - 1 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. BLANKENBERGE A |
zo 21/04/2024 14:00 | DAMES 6 26-60 |
poule W - 1 | T.C. DE POLDERBLOMME A | K.T.G. HOUTLAND A |
di 23/04/2024 14:00 | DUBBEL HEREN 60 2 12-20 |
poule L - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A |
wo 24/04/2024 14:00 | JONGENS U11 4 2-2 |
poule M - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A |
vr 26/04/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 18 4 36-75 |
poule B - 2 | T.C. TOBIAS A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 27/04/2024 09:30 | JONGENS U17 4 6-8 |
poule AY - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | OSTEND TENNIS CLUB A |
za 27/04/2024 14:00 | DAMES 25 3 36-75 |
poule V - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. ICHTEGEM A |
za 27/04/2024 14:00 | DAMES 25 4 12-35 |
poule Y - 2 | SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 27/04/2024 14:00 | HEREN 35 3 36-75 |
poule R - 2 | T.C. OSWHERLU A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
zo 28/04/2024 14:00 | DAMES 6 26-60 |
poule W - 2 | T.C. DUINBERGEN A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
di 30/04/2024 14:00 | DUBBEL HEREN 60 2 12-20 |
poule L - 3 | T.C. SOFOCO A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
wo 01/05/2024 14:00 | JONGENS U11 4 2-2 |
poule M - 3 | T.C. BACHTEN DE KUPE A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 03/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 3 36-75 |
poule L - 1 | T.C. LOGAN A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 03/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 4 12-35 |
poule L - 1 | T.C. DE KODDAERT A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 03/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 18 4 36-75 |
poule B - 3 | T.C. DE POLDERBLOMME A | VICOGNE TENNIS CLUB A |
vr 03/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 40 4 12-35 |
poule I - 1 | T.C. DE POLDERBLOMME A | KTC ISSERA A |
za 04/05/2024 09:30 | JONGENS U17 4 6-8 |
poule AY - 3 | T.C. ST-MICHIELS B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 04/05/2024 14:00 | DAMES 25 3 36-75 |
poule V - 3 | T.C. 'T LOBBEKE C | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 04/05/2024 14:00 | DAMES 25 4 12-35 |
poule Y - 3 | T.C. DE POLDERBLOMME A | K.T.C. AZALEA A |
za 04/05/2024 14:00 | HEREN 35 3 36-75 |
poule R - 3 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. LOGAN A |
zo 05/05/2024 14:00 | DAMES 6 26-60 |
poule W - 3 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. LOGAN B |
di 07/05/2024 14:00 | DUBBEL HEREN 60 2 12-20 |
poule L - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A |
wo 08/05/2024 14:00 | JONGENS U11 4 2-2 |
poule M - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | KTC ISSERA A |
do 09/05/2024 09:30 | JONGENS U17 4 6-8 |
poule AY - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. DE MOTE B |
vr 10/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 3 36-75 |
poule L - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | OSTEND TENNIS CLUB A |
vr 10/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 4 12-35 |
poule L - 2 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A |
vr 10/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 18 4 36-75 |
poule B - 4 | CENTER COURT RUISELEDE A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 10/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 40 4 12-35 |
poule I - 2 | T.C. OLYMPOS A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 11/05/2024 09:30 | JONGENS U17 4 6-8 |
poule AY - 5 | T.C. TER STRAETEN D | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 11/05/2024 14:00 | DAMES 25 3 36-75 |
poule V - 4 | T.C. DUINBERGEN B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 11/05/2024 14:00 | DAMES 25 4 12-35 |
poule Y - 4 | T.C. DE KODDAERT A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
za 11/05/2024 14:00 | HEREN 35 3 36-75 |
poule R - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | K.T.G. HOUTLAND A |
zo 12/05/2024 14:00 | DAMES 6 26-60 |
poule W - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | K.T.C. AZALEA A |
di 14/05/2024 14:00 | DUBBEL HEREN 60 2 12-20 |
poule L - 5 | TP RUMBEKE B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
wo 15/05/2024 14:00 | JONGENS U11 4 2-2 |
poule M - 5 | T.C. TER STRAETEN A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 17/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 3 36-75 |
poule L - 3 | T.C. DUINBERGEN B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 17/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 4 12-35 |
poule L - 3 | VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 17/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 40 4 12-35 |
poule I - 3 | T.C. DE POLDERBLOMME A | TP MOORSLEDE A |
za 18/05/2024 14:00 | DAMES 25 3 36-75 |
poule V - 5 | T.C. DE POLDERBLOMME A | OSTEND TENNIS CLUB C |
za 18/05/2024 14:00 | DAMES 25 4 12-35 |
poule Y - 5 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. BRUGHIA B |
za 18/05/2024 14:00 | HEREN 35 3 36-75 |
poule R - 5 | TC VELDEGEM A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
zo 19/05/2024 14:00 | DAMES 6 26-60 |
poule W - 5 | OSTEND TENNIS CLUB B | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 24/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 3 36-75 |
poule L - 4 | T.C. DE POLDERBLOMME A | VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A |
vr 24/05/2024 19:00 | DUBBEL GEMENGD 40 4 12-35 |
poule I - 4 | OSTEND TENNIS CLUB A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 31/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 3 36-75 |
poule L - 5 | T.C. BACHTEN DE KUPE A | T.C. DE POLDERBLOMME A |
vr 31/05/2024 19:00 | DUBBEL DAMES 40 4 12-35 |
poule L - 5 | T.C. DE POLDERBLOMME A | T.C. STADEN A |